Telma
O firmie

 

Firma Telma meble funkcjonuje na rynku polskim od 1967 roku, tradycje rodzinne założyciela firmy sięgają czasów przedwojennych, a czas to doświadczenie, które gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas mebli. Oferta produkcyjna firmy TELMA meble obejmuje: meble kuchenne, szafy wnękowe z drzwiami przesuwnymi, meble biurowe, meble hotelowe, meble do aptek, meble do sklepów, meble do restauracji oraz kompleksowe realizacje mieszkań, domów i budynków użyteczności publicznej.

Telma meble to przede wszystkim, profesjonalne studio meblarskie, z pracownią projektową, doświadczonymi montażystami oraz z możliwością wykonania nietypowych zleceń. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują pełną i fachową obsługę.

Starając się oszczędzić czas Klienta i zapewnić mu jak najwyższy komfort obsługi stworzyliśmy i stale rozbudowujemy nasz salon.

Wybrane meble i produkty można zobaczyć i zamówić. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w każdej fazie i na każdym etapie prac.

Jako wykonawca mebli pod wymiar jesteśmy w stanie dostosować wybrane wzory mebli do gotowych realizacji w pomieszczeniach.

Mamy na swoim koncie tysiące gotowych realizacji.